Zasoby prywatne

ZASOBY PRYWATNE

System GPS ATRAX, służy pomocą również osobom prywatnym. Jego elastyczność jest tak ogromna, że zaspokoi ona również potrzeby tego typu użytkowników. Posiadacze prywatnych urządzeń lub samochodów, mogą dzięki temu ekonomicznie wykorzystywać swoje mienie, ale też znacznie bezpieczniej nim dysponować.

Filarem systemu są czujniki umieszczone w odpowiednich miejscach monitorowanego obiektu, komunikator kierowcy oraz sieć GSM, dzięki której odpowiednie dane przesyłane są do serwerów, a następnie udostępniane w aplikacji klienta.

zasoby-prywatne-schemat

JAKIE JESZCZE OSIĄGASZ KORZYŚCI ?

GPS ATRAX 07-IMMO, to sposób na zabezpieczenie własnego pojazdu lub urządzenia przed kradzieżą. Dzięki immobilizerowi, tylko osoba, która posiada odpowiednio zaprogramowany identyfikator, może uruchomić pojazd. System oferuje kilka różnych identyfikatorów. Występują one w postaci: pastylek Dallas, karty zbliżeniowej lub w formie bezobsługowego identyfikatora radowego.

Już za pomocą SMS-a możesz zablokować samochód. System GPS ATRAX, umożliwia również sprawdzenie statusu pojazdu oraz jego ostatnią lokalizację. Funkcja AUDIO, to niezwykłe rozwiązanie systemu, które pozwala na zadzwonienie do pojazdu oraz nasłuchiwanie tego, co dzieje się wewnątrz samochodu.

System GPS ATRAX, to szeroka paleta możliwości informowania o stanie pojazdu. Można np. otrzymać stosowne powiadomienie o wystąpieniu alarmu, wjeździe lub wyjeździe z danego obszaru lub innych zdefiniowanych alertach.

Mobilny GPS, to system, który pozwala na monitorowane obiektu, wyposażonego w taki moduł. Jest to kompletne rozwiązanie, które mieści w sobie odpowiednią antenę, modem, GPS oraz baterię, dzięki czemu przy niewielkich rozmiarach, może zmieścić się w kieszeni, schowku lub innych miejscach. Powiązanie mobilnego urządzenia GPS ze stroną WWW lub specjalną aplikacją, pozwala na monitorowanie lokalizacji obiektu na mapie.